מפת הגעה

טלפון

שמשיות

שמשיות כבר מזמן אינן רק אמצעי להצללה ולהגנה מפני השמש בלבד, כיום, בזכות ההתפתחות בסוגי חומרי גלם, איכות הצבעים וגם בזכות צורתם המיוחדת הפטרייתית, הפכו שמשיות להיות פריט נוי וקישוט של עיצוב חצר הבית, הגינה, בית הקפה או המסעדה.

שמשיות גינה השתנו מאוד בעיצוב והן באיכות בשנים האחרונות. בעבר הן היו בדרך כלל בצורה כיפה , ללא תשומת לב לעיצוב הבד או האיכות. כיום, שמשיות כאלה צריכות להיות מוגבלות אך ורק לשימוש בחוף הים. שמשיות לגינה הן עכשיו הרבה יותר אטרקטיביות ואם קונים בחוכמה את השמשייה, קל יותר להשתמש בה וגם היא תשפר את מראה הגינה ותשמור על רהיטי הגן.

אחד גורמים החשובים ביותר שאתם צריכים לשקול כאשר בוחרים שמשיה לגינה הוא הרהיטים לגינה, ולא השמשיה עצמה.
למשל, אם אתם זקוקים לשמשייה לשימוש עם שולחן אוכל אתם צריכים לבדוק שיש על השולחן שלכם למעשה חור שמשייה במרכז. שולחנות גדולים רבים מסופקים עם חור שמשייה מרכיב מרכזי בבחירת שמשיות לגינה הוא הגודל. לעומת ריהוט בסלון, ריהוט גן מגיע במספר גדלים. אם לוקחים בחשבון את חווית המשתמשים, מבינים את הצורך בבחירת שמשיות בגודל מתאים.

אופיו של האירוח בגינה נע מישיבה על כסאות במסגרת ארוחת ערב משפחתית ועד למסיבה רבת משתתפים הכוללת מספר רב של מוזמנים, בנוסף הבד המומלץ ביותר הוא בד פוליאסטר שעמיד לתנאי חוץ ודוחה מים כך השמשיה נשמרת לאורך שנים חשוב לציין שכל בד דוהה בשמש.
לא רק גודלה של השמשייה מהווה פרמטר מרכזי, אלא גם הבסיס שלה. כדאי לרכוש בסיס כבד ,כך שיוכל להחזיק את השמשייה. יעילותו של בסיס נמדד ביכולת שלו להחזיק את השמשייה גם במצבים בהם יש רוח עזה.

ישנם מספר סוגי בסיסים לשמשיות: בסיסים ממתכת שמחברים אותם בצורה קבועה לרצפה לרוב מיועדות לשמשיות גדולות וענקיות. ישנם בסיסים בעלי משקל מאבן, בטון או מיכל פלסטיק מלא במים  אלו ניידים אך בעלי משקל גדול ומתאימות בעיקר לשמשיות בינוניות.
וקיימים גם בסיסים כבדים יותר, עם אפשרות להוספת משקולות נוספים, על גלגלים, כך שאפשר להזיז אותם אבל הם מאד כבדים  אלה טובים בעיקר עם שמשיות גדולות. 

כיום רהיטי גן מיוצרים בצבעים שונים, ולכן אפשר לבחור שמשיה צבעונית ולא ללכת דווקא על הצבעים הבנאליים למשל, לבן. ניתן להפוך את הגינה ליפה יותר על ידי הוספת שמשיות בצבעים שונים.

לסיכום- השמשייה הבסיסית ביותר, היא שמשייה הניצבת על גבי עמוד, שבסיסו מחוזק באמצעות חלק כבד או באמצעות חור באדמה בתוכו מוצבת השמשייה. ישנן שמשיות בגדלים שונים, ובאופן כללי מדובר באחד הפתרונות הזולים והפשוטים ביותר להצללה. השמשיות כיום עשויות חומרים מתקדמים, כגון אריגת חוטים אקריליים, אשר הם אטומים למים וגם חסינים לקרינת UV, וכך הם מספקים הגנה טובה מפני שמש וגשם.

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן