מפת הגעה

טלפון

שולחנות אוכל

שולחנות לגינה הן אביזר הכרח בכל בית בו יש חצר או מרפסת. כאשר בוחרים שולחן לגינה יש להקפיד על בחירת שולחן עשוי חומר עמיד וכזה אשר משרת את ייעודו. למשל, האם ישמש יותר כפינת קפה או כשולחן אוכל. שולחן אוכל לגינה ניתן להשיג מחומרים שונים ובגדלים שונים, כל אחד בהתאם לצרכיו ותקציבו.

תחום פינות האוכל הוא תחום מורכב ויש להשקיע זמן רב על מנת למצוא את הפתרון המושלם עבור ביתכם. כמו ברוב התחומים בריהוט הבית, יש להתחשב בשני גורמים עיקריים - הפן הפרקטי והפן העיצובי, מטרת העיצוב היא ליצור אווירה מסוימת וזהו עניין לא פשוט. ניתן ואף רצוי להתייעץ איתנו על מנת שנוכל לתת טיפים חשובים כיצד לעצב את פינת האוכל.

סוגי שולחנות אוכל : 

שולחנות אוכל מעץ- רהיטים יוקרתיים מעץ מלא, עשויים מעצים משובחים שלהם תכונות מיוחדות  של חוזק וצפיפות. שולחן אוכל לגינה מעץ טיק למשל, יחזיק מעמד שנים ארוכות וכל שדרוש הוא טיפול שנתי פשוט שישמור על מראה העץ. שולחנות אוכל מעוצבים מעצים אחרים עלולים להיסדק, להתנפח, ואף להירקב בתנאי השמש והגשם בישראל, אך שולחן אוכל מעץ טיק לא יינזק כלל ורק עשוי לשנות את צבעו לבהיר-שינוי נאה לכשעצמו.

שולחנות אוכל מראטן- ודמוי ראטן- דמוי הראטן הסינטטי בעל מראה קלאסי ויוקרתי הנקרא בשמו המקצועי "רסינה" הוא בעצם סיב פלסטי העשוי PVC עם UV נגד קרני השמש מעניק תחושה של ראטן טבעי אך לעומת הראטן טבעי,  הראטן הסינטטי עמיד לתנאי מזג האוויר הישראלי אינו מאבד את גמישותו וכך אורך חיי המוצר ארוכים יותר מכל החומרים הטבעיים האחרים המוצעים כיום בריהוט הגן, גם התחזוקה והניקוי פשוטים ולכן ההתעניינות בו גבוהה, עם השנים סיב הראטן הסינטטי עובר תהפוכות מסיב שטוח לסיב עגול כחבל המכנה מראה טבעי יותר, ששטח פניו קטן יותר חשיפתו לשמש קטנה יותר ובכך הוא עמיד יותר.

שולחנות אוכל מאלומיניום- יתרונותיו הבולטים של ריהוט גן מאלומיניום הם החוזק שלו, היציבות המאפיינת את המוצר, העמידות שלו לאורך זמן ולמרות כל אלו, היותו קל משקל בצורה משמעותית. במקרים רבים ריהוט הגן מאלומיניום בנוי כך שניתן לקפלו בקלות, נקודת חוזקה משמעותית נוספת של ריהוט גן מאלומיניום הוא נושא העמידות בפני קורוזיה. ריהוט גן איכותי היצוק מאלומיניום מצופה בדרך כלל באבקה מיוחדת המונעת חלודה (ציפוי זה מתבצע ברוב המקרים בשלב חיסום החומר). 

חשוב מאוד ליצור חלל פתוח עם אווירה מרווחת ומאווררת.  האווירה שמשרה פינת האוכל היא חשובה מאוד לכל משפחה שרוצה לקיים את ארוחותיה ומפגשיה המשפחתיים בכיף ובהנאה גדולה.

כמובן שבכל בית יש להתחשב במבנה של הבית, בגודלו ובגודל החלל המוקצה לפינת האוכל. רצוי לא למקם שולחן גדול מדי שיתפוס את כל פינת האוכל אלא לחלק את השטח המוקצה לשולחן, לכיסאות ולשאר האביזרים בצורה חכמה, ולא צפופה וחונקת. לחלל מרובע למשל, יותר יתאים שולחן אוכל מרובע ההולם את הפרופורציות של החדר, אך ניתן גם לשים בו שולחן עגול על מנת שישבור את המראה המרובע והקווים הישרים.

שולחנות גינה הנלווים לפינות או מערכות ישיבה מאפשריים לערוך ארוחות או להציע כיבוד לאורחים הבאים להתארח. כיום יותר ויותר ישראלים מבינים כי לא מספיק לקחת עוד שולחן מתוך הבית ולשים אותו בגינה, אלא יש להתאים את השולחן לשאר הריהוט בגן ולדאוג לכך שלא ייפגע או יינזק בגשם, ברוח או בשמש.

באתר דיזיינס ישמחו לסייע לכם בבחירת שולחן האוכל הנכון לכם ולמשפחתכם . 

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן