מפת הגעה

טלפון

ערסלים

הערסל אשר נתפס לנו באופן כמעט בלתי נפרד לכל טיולי הקמפינג והמחנאות תפס מקום מרכזי גם בתחום ריהוט גן והפך למוצר מאוד פופולארי בשנים האחרונות 

ברכישת ערסל לגינה או המרפסת יש לבחון מספר פרמטרים:
ראשית יש לשקול את מידת השימוש בו ולמי הוא מיועד, רוב ערסלי הגינה מחוברים בכמה דרכים: ערסל הגן המסורתי נשען בראש וברגל על ידי תמיכה כגון עץ או אלומיניום, תוך שימוש בחוט או חבל. ערסלי גן כוללים עץ או מסגרת מתכת ואינם דורשים תמיכה חיצונית.

פרמטר שני, הוא בחירת המיקום של הערסל: ערסלי גן מודרניים ניתן למצוא במגוון צורות ועיצובים שיתאימו לטעם ולמיקומים שונים. אם אתם מתכוונים להשאיר את הערסל שלכם לפרקי זמן ממושכים, יש לשקול לרכוש ערסל מחומרים סינטטיים מה שעשוי להוכיח יותר עמידות. אם יהיה חשוף הערסל להרבה אור שמש, יש לחפש ערסלים העשויים חומרים עמידים בפני דהייה.

כיום גם הערסל הסטנדרטי ביותר מגיע בכמה צורות, כערסל יחיד או זוגי ואפילו משפחתי או ערסל עם סטנד אשר לו ישנם יתרונות רבים כמו,  שאינכם צריכים לדאוג היכן למקם את הערסל וכמובן אין צורך למקם אותו בצמוד לשני עצים או פרגולה תלויה מכיוון שהסטנד עצמו מחזיק את הערסל. 

לכל מי ששוכב על הערסל מתעוררת הרגשות ותחושות של שלווה ורוגע. יש כאלה שנותנים למחשבות לנדוד וחולמים על חופשה מפנקת אפילו אם הם עדיין נמצאים בגינה או המרפסת הפרטית שלהם , לאחרים זה גורם לחידוש הכוח והאנרגיה שלהם ונהנים מחוסר מעש המרגיע את הנפש.

רק שתדעו שביל לשכב על ערסל לא צריך הוראות מיוחדות. כל אחד בוחר בדרך המתאימה לו. הברזילאים נוהגים לשכב על ערסל באלכסון (מפינה לפינה). שכיבה באלכסון נותנת תמיכה לגב ומשאירה את הערסל פתוח, כך ניתן לשכב על ערסל במשך שעות בנוחות ובשלווה ובלי חשש לנפילה מהערסל.

ערסלים כחלק מטיפול בילדים
 ישנם ערסלים המעוצבים במיוחד למטרת ריפוי בעיסוק ופעילות תחושתית. חלק מערסלי המשחק והמנוחה הרגילים יכולים לשמש לאותה מטרה.

ערסל טיפולי יכול לעזור לילדים לפתח יכולות חברתיות ברמה הבסיסית. הרעיון הוא לבסס יחסי תן וקח בין האדם המניע את נדנדת הערסל ובין הילד. התהליך מעודד את הילד להתייחס לאחרים כמקדמי הפעילות וכך , מתאפשרת באופן הדרגתי הצגת אינטראקציות מורכבות יותר.  פעילות הנדנוד יכולה להיות גם מאוד מתגמלת,  מה שהופך אותה לאידאלית כפרס אם היא באה מייד לאחר שהושלמה משימה פחות מהנה .

דיזיינס משווקת ערסלים ללגינה ולמרפסת והופכת את הזמן המועט שיש לכם ולמהנה במיוחד . 

לחלום, ליהנות - נדנוד הערסל מרגיע ומשחרר אותנו מכל בחינה, והדבר נכון בכל מקום - תנו לעצמכם לשקוע בגן עדן פרטי משלכם, בגינה, על המרפסת, בטיול בטבע או בתוך ביתכם - הערסל!  

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן