מפת הגעה

טלפון

נדנדות

נדנדות
כל מבוגר וכל ילד יוכלו להעיד על כך זה משהו מאוד ילדותי ומאוד כיפי בהתנדנדות, עכשיו אין מדובר על הנדנדות שנמצא בגני השעשועים בהם צמיג מחובר לשני שלשלאות ועליו מתנדנדים, ממש לא, אנו מדברים על נדנדה רחבה בעלת מראה עיצובי יוקרתי וכמובן עשויה מחומרים המתאימים לאקלים הישראלי. 
ישראל ידועה במזג האוויר הבעייתי שלה, אומנם אנו יכולים ליהנות מיותר ויותר ימים שטופי שמש מהנים במיוחד לישיבה בגינה, אך מזג האוויר הישראלי ידוע כמזג אוויר קשה מבחינת החום והלחות, גם בימי החורף הקרים והגשומים אנו יכולים ליהנות מימים שמשיים במיוחד, מצב בו ריהוט הגינה פגיע יותר, המעברים הקיצונים בין החום לקור, בין הלחות והחום הם שגורמים לרהיטי הגינה שלנו להישחק מהר יותר.

נדנדות הגינה הפכו לפריט חובה בכל גינה, בית, גג או מרפסת, זו גם הסיבה שאנו יכולים לראות נדנדות לגינה העשויות משלל חומרים ובשלל עיצובים מרהיבים. כיוון שהנדנדה היא האביזר המשלים והמושלם לעיצוב הגינה חשוב מאוד לשמור על האיזון של העיצוב, אם קיימת בגינה מערכת ישיבה מעץ מלא סביר להניח שנרצה שהנדנדה תהייה מאותה המשפחה, נכון הדבר גם לגבי ריהוט גן מראטן, מאלומיניום או פלסטיק.

בחירת  סוג נדנדה 
גודל –  אנו נקבע את גודל הנדנדה  על פי גודל הגינה  ובנוסף מספר הנפשות במשפחה שכן אם מדובר בשלושה אנשים ומעלה אנו נבחן היטב את הנדנדה שכן  רוב הנדנדות אינן מסוגלות לשאת משקל גבוה מזה.
סוג החומר –  לאחר שקבענו את הגודל של הנדנדה יש לקבוע את סוג החומר שממנו תהייה עשויה נדנדת הגינה, במידה ועל הנדנדה  יהיה משקל רב יש לשקול לרכוש נדנדה ממתכת שכן היא חזקה ועמידה יותר בפניי משקל רב, הנדנדה הקלאסית שתוכל להתאים כמעט לכל בית בישראל היא נדנדה מעץ בעל מושב ומשענת מעוגלים המקנה נוחות ויציבות מקסימאלית, ישנם גם נדנדות מראתן שעמידות בפניי גשם וחום ומצוינות למרפסות.

בטיחות – התקן הבטיחות הוא הכרחי ביותר בעת רכישת נדנדה לגינה שלך, חשוב שתדע את המשקל אותו הנדנדות יכולות לשאת, האם ניתן לקשור אותם לעץ או כיצד מקבעים אותם בקרקע.

נוחות – תוכלו לבחור בין נדנדות עם כריות ונדנדות ללא כריות לפי הטעם שלכם, זכרו שנדנדות גינה לא מיועדות לישיבה ממושכת, אם תשבו כמה דקות על הנדנדה הפוטנציאלית תוכלו לדעת אם היא נוחה לכם או לא.

נדנדה לגינה הינה ריהוט לכל דבר, וכרהיט עליו לספק נוחות פונקציונאלית, להשתלב בהרמוניה בנוף החצר אך גם לקרוץ לאנשים לבוא וליהנות ממנה. מזרן צבעוני ימשוך את העין וגם ירפד את הישיבה על הנדנדה ויהפכה לרכה ונעימה. להשלמת הלבשת הנדנדה, אם היא עומדת במקום שאינו מוצל, כדאי לחשוב גם על גגון להצללה מפני השמש הקופחת בקיץ וליצירת מראה מהודר. ולסיום, פרטים נוספים משמעותיים להגברת הנוחות והיציבות: תוספת של משענות ידיים נוחות, גימור והקצאה חלקה של העץ ממנו בנויים מושב הספסל ומשענת הגב ויצירת מבנה נעים ומעוגל למושב ולמשענת בניגוד למבנה מרובע בעל פינות.

כעת כשיש בידכם את כל הפרטים אודות רכישה נכונה של נדנדה בגינה, היינו רוצים שתדמיינו לרגע יום קיץ שמשי, או יום חורפי חמים אתם והילדים על הנדנדה להנאתכם אין יותר טוב מזה.. דיזיינס מחכים רק לכם. 
כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן