מפת הגעה

טלפון

מנגלים

בעיצוב הגינה אנו כמובן חושבים כישראלים, ולמעשה על המתקן העיקרי בו אשר ללא ספק הינו הגריל והשאלה היא גריל גז או מנגל פחם המובנה בו? אז מה לבחור?

גריל פחמים: מתקן בישול שבו הצלייה נעשית באמצעות פחמים. למרות שהפחמים יכולים להימצא בגריל פחמים משוכלל כמו שניתן למצוא אותם בכל מתקן על האש בסיסי ישנם הבדלים מהותיים בין גריל פחמים למתקנים פרימיטיביים יותר: איכות האש, אביזרים הנלווים, נוחות השימוש, הגודל, סוגי פחמים למנגל, איכות הצלייה ועוד.

מנגל גריל בנוי: מתקן בישול קבוע שממוקם בחצר או בגינה ומשמש לצלייה של בשר ועוד. על פי רוב המנגל הבנוי מבוסס על שימוש בפחמים אבל ניתן גם למצוא דגמים של גריל גז שמתפקדים באותה הצורה. המתקן הזה לרוב גדול ומכיל חלקים שונים כדי להקל על מלאכת הצלייה והכנת האוכל לארוחת על האש בחצר או בגינה.

כמה דגשים ממש שנייה לפני שאתם מבצעים רכישה- 
1. נוחות בעבודה - רצוי לשים לב למספר מאפיינים שמשפיעים על נוחות מהלך הצלייה, ובנוסף שמתקן המנגל יגיע עם משטח עבודה, או עם ווים לתליית כלי הצלייה.
2. גובה ארובה - ישנם מנגלים שמגיעים עם ארובות פליטה לעשן. תחילה יש לוודא היכן נמקם את המנגל וחשוב כי הארובה תהיה באוויר פתוח . 
3. שירות, אמינות ואחריות – בדיזיינס אנו שמים דגש רב על שלושת הקטגוריות הנ"ל ובמיוחד שימת דגש לכך במכשירי גז. 
4. סוג הצלייה – כיום אין הרבה הבדל בין טעם האוכל בסוגי המנגלים, הטכנולוגיה המתקדמת הפכה את עולם הצלייה במנגלים השונים לחוויה בפני עצמה, ועדיין יש האומרים כי קיים הבדל על כן פתרון אולטימטיבי הם מתקני ברביקיו מאבן, שעושים שימוש בפחמים רגילים, ובגלל המבנה המיוחד שלהם זמן ההדלקה קצר ביותר.
5. עמידות – אנו בודקים את רמת העמידות של כל מכשיר. ישנם מכשירים שמתאימים לפחמים רגילים וישנם כאלה שמתאימים לצלייה באמצעות עצי הסקה, כגון עצי אורן, זית ואחרים. אלה מחייבים מכשיר בעל דרגת עמידות גבוהה ביותר לחום.
6. רגע לפני צלייה - סוג חומר הבעירה קריטי לטעמו של הבשר. מומלץ להשתמש בכמה שפחות מוצרי דלק למיניהם, ובמקומם לשים זרדים ועלים יבשים, וגם עשבי תיבול.
7. שלב הצלייה – חלק מהמנגלים מגיעים עם רשת מתכווננת, אותה ניתן להרים ולהוריד בהתאם לאופי הצלייה. יש לכך חשיבות, מכיוון שכל סוג בשר נצלה בזמן שונה ובדרגת חום שונה. לדוגמא: רשת גבוהה יכולה להתאים לעישון בשר.
8. סוגי רשתות -ישנם סוגי בשר שמחייבים רשת מיוחדת, וכדאי להיערך לכך מראש. רשת מרובעת מתאימה לצליית דגים ולכבדים. 
9. ניקוי - מלאכת הניקוי יכולה להיות קשה ומייגעת. שימו לב, כי למכשיר המנגל יש מגירת אחסון נשלפת באמצעותה אפשר לרוקן את האפר שנותר מהפחמים, או לחילופין שניתן לשלוף את המשטח עצמו, או להפוך את המנגל כולו. לכל מנגל מתקבלות הוראות ניקוי מלאות ומפורטות לנוחיות המשתמש.
10. כיסוי - במידה והמנגל עתיד להישאר מחוץ לבית בכל ימות השנה, מומלץ לדאוג לכיסוי מפני גשם, רוחות וכו'.

אצלנו בדיזיינס תוכלו למצוא מגוון מנגלים וגרילים בנויים וליהנות בכל השנה . 

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן