מפת הגעה

טלפון

מיטות שיזוף


התענוג הגדול בישיבה במרפסת השמש או בגינת הבית, ליהנות מהשמש הישראלית, הוא הנאה של רבים. אין כמו בבית, ולכן כל מתחם בו כדאי שייתן את התחושה הטובה ביותר לדייריו. ריהוט לגינה איכותי ומרשים, יכול בהחלט לשדרג את גינת ביתכם או את מרפסת השמש, ולהפוך אותה למקום שפשוט תענוג לשבת בו.
בגינה או בחצר בפינה ייחודית משל עצמם או כחלק ממערכת ריהוט הגן הכוללת שלנו, למיטות שיזוף מאז ומתמיד הייתה היכולת לחבר אותנו לתחושה של חופש, וזאת בנוסף לחוויית השכיבה המרגיעה, שלא לומר המפנקת מיטות מסוג זה מספקות חוויה אולטימטיבית של נופש, בעיקר כאשר הן מצויות בחצר הפרטית שלנו. בין אם תשתמשו בהן לשיזוף ובין אם תמקמו אותן בצל מטעמי בריאות הן יעניקו לכם חוויה של רגיעה ושל אווירה שבורחת לרגע מן השגרה. מיטות שיזוף הן בעצם שילוב בין מיטה ובין כורסה, שכן ייחודן הוא האפשרות לכוונן אותן החל מישיבה בכל הזוויות, ועד למצב של שכיבה מלאה.  מיטות שיזוף מוצעות מחומרים כפלסטיק כמובן, אך גם מחומרים כעץ, כראסינה או כאלומיניום – עם ריפוד או ללא ריפוד. בנוסף, אפשר לבחור בין מיטה על גלגלים, או בלעדיהם עם מגש אירוח או בלי, בקיצור אינספור של אפשרויות . 

על מנת להתאים את המיטה הנכונה עבור הגינה הפרטית שלכם וזאת לאחר שאפיינתם את צרכיכם האישיים אנו ממליצים להתייעץ עם אשי המכירות של דיזיינס. המיטות ברובן מגיעות עם שכבות הגנה, אשר מאפשרות את הצבתן בגינה, מבלי שיספגו ויינזקו משינויי מזג האוויר ויהיו עמידות לאורך זמן. המיטות אינן נחלת בתי המלון והבריכות העירוניות בלבד ורכישתן מגבירה את פונקציונאליות הגינה שלכם בכמה רמות ובהשקעה שאינה עולה על חופשה בבית מלון.  

היום מיטות השיזוף כמו כל רהיט לגן שודרגו מאה שמונים מעלות, היום אנו יכולים למצוא מיטות שיזוף לגינה המעוצבות ברמה גבוהה, מיטת שיזוף מתנדנדת ומיטת שיזוף ראטן יוקרתית ומפנקת, כמו אלו שרואים בסרטים. ריהוט לגינה כבר לא כמו פעם עכשיו, היגע הזמן לעצב את הגינה באווירת המאה הנוכחית. להפוך את הגינה שלנו למקום נעים ומעוצב לא פחות מסלון הבית.

כיום מיטות שיזוף מראשן תופסות את ראש רשימת המכירות שכן בעבר, רוב ריהוט הגן היה מיועד רק לעונות הקיץ וניתן היה לראות ריהוט העשוי בעיקרו מעץ, פלסטיק או אלומיניום. בעקבות גידול הביקוש לריהוט גן העמיד גם בחורף החלו היצרנים לייצר רהיטי גינה העשויים מחומר דמוי קש הקרוי ראטן. ראטן הוא חומר מלאכותי העשוי מסיבים פלסטיים, עמיד בתנאי מזג האוויר הישראלי אשר מחזיק שנים רבות. חומר הראטן נחשב כאיכותי ומשובח עד שההבדלים בינו לבין החומר האמתי והטבעי כמעט ולא מורגשים. ריהוט גן ראטן הינו ריהוט גן מדהים, יוקרתי ויפיפייה. הוא אופנתי מאוד בשל המראה הטבעי שלו אך יחד עם זאת המראה ההייטק שלו.

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן