מפת הגעה

טלפון

כסאות

בישראל אנו נהנים יותר ויותר ממזג אוויר שמשי גם בימי החורף הקרים והגשומים ולעיתים אף נדמה לנו שהקיץ כל הזמן מלווה אותנו, בעיקר בתים עם גינה ומרפסת זוכים ליתרון בשל האפשרות שלהם לשבת במקום חיצוני ועדיין בגבולות הבית. 

לכן את הגינה או המרפסת אנו נעצב ונרהט באותה השקעה כמו בפנים הבית על מנת שהמקום יהיה מושלם עבורנו למשך כל ימות השנה. 

עד לפני עשור ריהוט לגינה לגג או למרפסת נחשבו השולחנות והכיסאות העשויים פלסטיק מסיבי בצבעים שונים. בכל גינה היינו יכולים לראות שולחן גדול עם חור באמצע המתאים עבור השמשייה הצבעונית הקבועה במרכז. בעצם כל גינה או מרפסת היו נראות דומות, אך הצבע של השמשייה היה שונה. היום ריהוט לגינה זו יצירת מופת בפני עצמה, הגינה הפכה להיות מעוצבת ברוח הבית, לכן גם הריהוט עבר מהפך.

בעת בחירת רהיטי הגינה ומרפסת שלכם, חשוב להעניק זמן למחשבה כיצד אותו ריהוט גינה שרכשתם ייראה בעוד מספר שנים. בין אם מדובר בכיסא או בשולחן גינה, קיימת חשיבות רבה לחומר שממנו עשוי הרהיט שבחרתם. הדבר משפיע גם על קניה עתידית לאחר שרכשתם שולחן גינה יכולים להתלוות אליו בהמשך כיסאות נוחים מתאימים. כיום אלומיניום נחשב לחומר עמיד במיוחד לרהיטים וביניהם כסאות אלומיניום.

שולחן גינה וכיסאות מחומר האלומיניום, הינם עמידים בתנאי מזג האוויר של לחות ומים. יתרון נוסף של כסאות אלומיניום ושולחנות גן מאלומיניום הוא היותם קלים במיוחד לנשיאה, כך שניתן להעביר אותם למקומות שונים בגינה ביתר קלות.
סוג נוסף של חומר ממנו יכולים להיות הכיסאות הוא כמובן העץ, שכן  ריהוט עץ, משתלב באופן מושלם עם כל סביבה טבעית.

כסאות גינה מעץ מעניק לגינה או לחצר מראה הרמוני. הכיסאות נראים כחלק בלתי נפרד מהגינה ומהטבעיות שלה, ולא כעצם זר, מנוכר וחסר שייכות. לכן, כשמעצבים גינה, הנטייה הראשונית היא לבחור ריהוט מעץ עבור הגינה. כמו כן, ריהוט מעץ הוא ריהוט שעשוי מחומרים חזקים ואיכותיים המוכיחים את עמידותם לאורך שנים רבות בתנאי אקלים ושטח שונים.

העץ הוא חומר טבעי ועל כן דורש תחזוקה שוטפת. את העץ יש לשמן 2-4 פעמים בשנה בהתאם לחשיפה לשמש. השמש מיבשת את העץ מה שגורם לשינוי בגוון העץ, פעולה פשוטה של ניגוב כסאות גינה מעץ בבד כותנה עם שמן מתאים, מחדש את העץ ומחזיר לו את הגוון הטבעי. כמובן שישנה אפשרות לצבוע את העץ בצבעים שאוטמים את העץ ומורידים את רמת התחזוקה למינימום.

ישנם גם כיסאות לגינה מחור הראטן ודמוי הראטן המשפיעות על מראה הגינה בפן היותר עיצובי, הראטן הוא חומר שמקורו בעצי דקל ואשר שימש לשזירת נצרים. כיום ניתן למצוא כיסאות גינה מראטן טבעי או סינטטי. ריהוט גינה מראטן מתאפיין במגוון רחב של עיצובים ברמה גבוהה, גמישות החומר מאפשרת אינספור וריאציות עיצוביות.

הנוחות בשימוש נובעת הן מהטכנולוגיה המוטמעת בעיצובים והן בגמישות החומר עצמו. יתרון בולט של ריהוט גינה ובפרט כיסאות מראטן הוא העמידות שלו, בתחזוקה נכונה ניתן ליהנות מן הריהוט לאורך זמן. כאמור, כיסאות גינה מראטן מגיעים במגוון רחב של עיצובים, שיכולים להפוך כל גינה לגינה יפייפיה, מודרנית או כפרית במראה ולנוחה במיוחד.

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן