מפת הגעה

טלפון

כורסאות קונכיה

בתים המאובזרים בגינה הינם כמו עוד נכס לבעלים שלהם ולמרות שרובנו מצטננים בימות הקיץ החמים באמצעות מאווררים ומזגנים, הרי שאין כמו משב רוח טבעי ומרענן אחרי יום עבודה מפרך, בגינה הפרטית שלך.

הגינה המשמשת כחלק בלתי נפרד מהבית צריכה גם לקבל את העיצוב המושלם בדיוק כמו בפנים הבית, ריהוט גן מגיע בימינו במבחר מאד גדול של חומרים והבחירה בסוג המתאים, תלויה בדרישות שלכם ובתנאי מזג האוויר באזורכם. ישנו ריהוט גן מברזל ומעץ, אשר על יופיו אין מערערים, ניתן להשיג היום ריהוט גן מאלומיניום מחוסם העמיד יותר מעמיתו העשוי מברזל בתנאי מזג אוויר של לחות גבוהה ורטיבות. ישנו ריהוט גן המגיע עם ריפוד ויכול להתאים לאלו המחפשים ריהוט מעוצב יותר, אך פחות לאלו המגדלים חיות מחמד. כמובן ישנו ההיבט של העיצוב, שהינו משמעותי לא פחות. כאן המגוון הגדול עובד לטובתכם ותוכלו למצוא מגוון רחב מאד של עיצובים, אשר יתאימו לסגנון שלכם.

כורסאות קונכייה הן אחד הפריטים המושכים והנמכרים יותר בתחום ריהוט הגן, כורסת הקונכייה מבטיחה לכם נוחות מרבית, יופי ואלגנטיות לגינה.

כורסאות קונכייה יכולה להיות כורסא עגולה או כורסא מרובעת עם כיסוי משמש. כורסא עגולה מפנקת לצורך שיזוף או לסתם מנוחה אחרי הצהריים.

ישנם סוגים של כורסאות קונכייה שניתן למצוא אצלנו בדיזיינס- ריהוט גינה יוקרתי,  ניתן למצוא כורסאות ענק שבהם ניתן להושיב עד ארבעה אנשים. יש כורסאות המתאימות לישיבה רומנטית של זוג. לכורסאות הללו יש ריפוד וכריות. חומרים אלה הם עמידים ואינם ניזוקים מהשמש והגשם. נהוג לשלב כורסא או שתיים יחד עם ספה שיש בה עוד שתי מקומות ישיבה. כל אחד יוכל למצוא את העיצוב המיוחד. יש כורסאות בעלות עיצוב מודרני ויש כאלה העשויות מחומרים מיוחדים ושונים במגוון רב של עיצובים.

על מנת ליצור הרמוניה בגינה עם כורסאות קונכייה ולדעת לשלב בין כורסאות קונכייה לשאר ריהוט הגינה המצוי לנו במתחם. כדאי לעבוד בחלקים קטנים. ניתן לשלב כורסא עם שולחן תואם בפינה מסוימת בגינה ולראות כיצד זה מתקבל, החיבור ההרמוני ביניהם חייב להיות לא פחות ממושלם על מנת ליצור את ההבדל.

מרבית כורסאות הקונכייה עשויות מראטן בשל העובדה כי ה יימצאו תחת קרני השמש הקופחת, ריהוט גן מחומר הראטן, הראטן הוא חומר שמקורו בעצי דקל ואשר שימש לשזירת נצרים. כיום ניתן למצוא ריהוט גן מראטן טבעי או סינטטי. ריהוט גן מראטן מתאפיין במגוון רחב של עיצובים ברמה גבוהה, גמישות החומר מאפשרת אינספור וריאציות עיצוביות. הנוחות בשימוש נובעת הן מהנדסת האנוש המוטמעת בעיצובים והן בגמישות החומר עצמו. יתרון בולט של ריהוט גן מראטן הוא העמידות שלו, בתחזוקה נכונה ניתן ליהנות מן הריהוט לאורך זמן. כאמור, ריהוט גן מראטן מגיע במגוון רחב של עיצובים, שיכולים להפוך כל גינה לגינה יפייפיה, מודרנית או כפרית במראה ולנוחה במיוחד לכל שימוש, בין אם לאירוח, או למרגוע אחרי יום עבודה מפרך.
כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן