מפת הגעה

טלפון

כדים וריפודים

את מושג האקססוריז כולנו מכירים מארון הבגדים, אך מסתבר כי גם ריהוט גן מלווה באביזרי אקססוריז מעוצבים הייחודים לגינה או למרפסת והופכים אותן לאיכותיות ויוקרתיות.

כדים- 
כדים הם אומנם חלק מאקססוריז הנותן לנו איזשהו טאץ' אישי לעיצוב הגינה שלנו, כדים לגינה משמשים ליופי ולנוי, השימוש בכדים מסוגים, צבעים וחומרים שונים נותן לגינה מראה טבעי. את הכדים ניתן לשלב בין האבנים והצמחייה ולמלא חללים ריקים. הכדים מאפשרים לשתול סוגי צמחים ופרחים שונים כדי ליצור הפרדה ובידוד בין הצמחייה. ניתן לשתול עצים ננסיים או צמחים בוגרים בתוך כדים. במרפסות גדולות ניתן לקנות כדים גדולים בעיצובים שונים שיתאימו למרפסת ולשתול בהם עצי זית בעיצוב בונסאי, עצי הדר ננסיים.

ישנם סוגים רבים של כדים, כדים מחרס, כדים מבזלת, כדים מקרמיקה, כדים מפלסטיק, כדים ממתכת ועוד. 

עיצוב הגינה אינו כולל רק את הריהוט המסיבי עצמו והכוונה כמובן למערכת ישיבה התוספת שזלונג או נדנדה משפחתית לצד בר לגינה, העיצוב גם מדבר על החלק שמעבר בו בשפתנו המקומית "פיצ'יפקייס" משלימים את התמונה כולה ובעצם אפילו מחברים בין כל האלמנטים שנמצאים בגינה או במרפסת. השימוש בכדים מאותו חומר ממנו מרוהטת כל הגינה יוצר את ההרמוניה ובעצם החותמת שהגינה שלכם מעוצבת. 

ריפודים
ריהוט גינה, מעצם אופיו, הינו מוצר הנמצא מחוץ לבית ולמעשה חשוף לפגעי מזג האויר בכל עונות השנה. בין אם זה קרני השמש היוקדות במהלך הקיץ והגשמים והלכלוך בחורף, ריהוט הגינה מתבלה יותר מכל רהיט הנמצא בתוך הבית. כמו כן, חיות מחמד כמו חתולים וכלבים אוהבים לרבוץ ולשרוט את הכריות של רהיטי הגן ולכן חשוב לשמור שלא יעלו עליהן בזמן שהריהוט לא בשימוש.
אנשים משקיעים אלפי שקלים ברכישת ריהוט גן וכיסוי איכותי שהינו מוצר בסיסי ופשוט יכול להאריך את חיי ריהוט הגן לשנים רבות.

על כן ברכישת ריפודים לריהוט הגן שלכם יש לשים דגש על כמה פרטים- 
1. סוג הבד: קיימים מספר סוגי בד המשמשים לכיסויים; הבד הבסיסי, הפשוט והזול ביותר הוא יוטה מצופה אשר הינו חסר גמישות וללא תועלת לאחר זמן לא רב תחת השמש. רצוי לבחור בד אטום שעשוי מ- 100% פוליאסטר עמיד יותר לאורך שנים בשימוש חיצוני, הוא דק באופן יחסי ונוח לפריסה על המוצר ונוח לקיפול לצורך אחסון .

2. גודל הכיסוי: קיימים כיסויים המכסים את כל מערכת הריהוט ללא הזזת הרהיטים וכיסויים המכסים את הריהוט באופן חלקי (למשל כיסוי לערימת כסאות וכיסוי לשולחן בנפרד).

3. אופן הפריסה והאחסון: כיסוי טוב הוא כיסוי שניתן לפרוס אותו ולקפל אותו בקלות ובמהירות, על ידי אדם אחד וניתן לאחסן אותו בקלות. 

בגלל העובדה שריהוט גן מיקומו יהיה בחלק החיצוני של הבית חומרי הריהוט יהיו עמידים יותר וחזקים יותר וכמובן בהתאם למזג האוויר שבארצנו, ולמרות שרהיטי הגינה מותאמים לשהייה ממושכת בחוץ עדיין חשוב לשמור עליהם הן מבחינת עמידות החומר והן מבחינת הצבע, בזרת פעולות מאוד פשוטות ניתן לתחזק את ריהוט הגינה שלנו והכי חשוב הוא לכסות אותו בריפוד שמתאים לו בזמנים בהם הם ללא שימוש . 

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן