מפת הגעה

טלפון

דשא סינטטי

בימינו ניתן למצוא סוגים רבים של מוצרי דשא סינטטי המביאים פתרון ידידותי לסביבה. דשא סינטטי ניתן להתקנה על משטחים רבים; גגות בניין, חצרות, גדרות, משטחי בטון, תשתיות עץ, מרצפות ורבים אחרים.

תוחם דשא סינטטי הינו פריט חשוב והכרחי בעת התקנת דשא סינטטי בגינתכם. התוחם מיועד בראש ובראשונה לשמש כחוצץ בין שטח התקנת הדשא הסינטטי לבין שאר חלקי הגינה, בשנים האחרונות דשא סינטטי הפך לפריט עיצובי נחשק בענף העיצוב והאדריכלות.

כדי לבחור דשא סינטטי, צריך קודם כל לדעת מה השימוש המיועד לו. למשל, במגרשי משחקים מומלץ להתקין דשא סינטטי צפוף וחזק במיוחד שיהיה עמיד בפני שחיקה מרובה. מנגד אין צורך להשקיע בדשא הסינטטי היקר והאיכותי ביותר אם מדובר בפינה המשמשת לנוי. כמובן שתמיד מומלץ להתקין דשא סינטטי איכותי  שעבר את הליכי הייצור הדרושים .
דשא סינטטי יאפשר לכם לעצוב את גינתכם בצורות מגוונות. תנו לדמיון לפעול שעות נוספות: אם חלמתם על גינה בעלת צורה הנדסית ייחודית, זו בהחלט הזדמנות מצוינת עבורכם. דשא סינטטי ניתן לעיצוב וחיתוך בקלות רבה.

יש לקחת בחשבון שככל שתרחיקו לכת ותעצבו את גינתכם בצורות הנדסיות אי-סימטריות קיצוניות, תאבדו חומר גלם לשווא . רוחב גלילים של מרבדי דשא סינטטי מיוצרים לרב ברוחב של 2 מטרים או 4 מטרים וככל שהצורות יהיו חדות וקיצוניות יותר בהפרשי האורך והרוחב איבוד החומר יהיה רב יותר בהתאמה.

בבחירת דשא סינטטי יש לקחת בחשבון מספר משתנים- 
צפיפות סיבים – לצפיפות הסיבים יש תפקיד מכריע למראהו של הדשא הסינטטי. הצפיפות נמדדת לפי מספר סיבים למטר מרובע ובמרבית הדשאים בשוק הכמות נעה בין 8,000 ל-18,900 סיבים למ"ר. ככל שצפיפות הסיבים תהיה גבוהה יותר, כך הדשא יראה טבעי יותר והוא יהיה עמיד לאורך זמן. בדגמים של דשא קבוע צפיפות הסיבים גבוהה מהממוצע בשוק הישראלי ומתחילה מ-16,800 סיבים למ"ר.

קוטר הסיבים – סיבים דקים יהיו פחות עמידים בפני שחיקה לאורך זמן מאשר סיבים עבים. למקומות בעלי מדרך גבוה, בחרו בדשא סינטטי בעל קוטר סיב רחב.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הדשא הסינטטי הוא החשיבה הירוקה העומדת מאחורי המוצר. דשא סינטטי עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה הניתנים למחזור והשימוש בו מהווה חלק של ממש במהפכה הירוקה.

שנות הבצורת אשר תוקפות את ישראל הביאו בשנים האחרונות לירידה משמעותית בכמות המים במדינה. מפלס הכנרת יורד מדי שנה, והמיסים על השימוש במים עולים כנגדו. השימוש בדשא סינטטי מאפשר חיסכון משמעותי במים. דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי אשר אינו זקוק להשקיה כלל.

אחת התופעות המרכזיות הפוגעות בסביבה היא זיהום האוויר. בחישוב קצר הפעלת מכונת כיסוח דשא דורשת המון חשמל וגז. על כן,  דשא סינטטי איננו זקוק כלל לכיסוח. הדשא הסינטטי שומר על צורתו כמו ביום בו רכשתם אותו. מדובר למעשה בחיסכון בטרחה והוצאות, לצד נתינת יד לסביבה והפחתת זיהום האוויר באופן משמעותי.

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן