מפת הגעה

טלפון

גזיבו

בשנים האחרונות  גוברת המודעות לצורך של טיפוח של פינת גן בבית,  או בדירת מגורים. קבלני הבנייה בארץ, מודעים לכמיהה של הציבור הישראלי לפינת גן בביתו, בין אם זוהי דירת מגורים בבניין משותף, או בית פרטי. בבתים פרטיים נבנות פינות גן או חצר, ובדירות בבניינים משותפים מקימים מרפסות שמש מרווחות, שתפקידן להיות פינת גן מרגיעה ומפנקת, למי שרוצה פינת ישיבה וגינה בביתו.

בעולם ריהוט לגינה קיימים פריטים, שאין בהם כל שימוש עבורם, אך לצידם פריטים רבים, אשר יכולים להוות שדרוג אמיתי לרמת החיים ולמנף את פעילויות הטבע והשהייה תחת כיפת השמיים, אשר אולי חשובים יותר ליושבי הבית, החסרים פינה פרטית פסטורלית ועל כן מוקירים את הבילוי באוויר הפתוח, יותר מאלו, שבכל רגע יכולים לבחור בין סלון ביתם לבין אירוח בצילו של גזיבו מעוצב בחצר.

גזיבו הוא מעין הכלאה של אוהל ופרגולה, אך הוא שימושי מהם לאין ארוך. זהו מבנה נייד ויציב בצורת מצולע נושא גגון, אשר קירותיו, קירות רשת, הניתנים לפתיחה וסגירה.  הגזיבו מתוכנן לספק מענה למרבית המכשולים, המונעים מאיתנו להנות מאוויר גינות בכל שעה משעות היום. הוא קיים בגדלים צבעים וצורות מגוונים וניתן להשתמש בו כחדר חיצוני למטרות שונות.

גזיבו - על אף, שאוהלי גזיבו הם פרטי ריהוט גינה גדולים יחסית, יש להם שימושים רבים מחוץ לגבולות הגינה הפרטית. גזיבו הוא מבנה נייד, קל מאד להרכבה וקיפול, אשר אין לו תחליף עבור אוהבי מחנאות, טיולים ונופש בחיק הטבע. גזיבו מאפשר התמקמות מהירה ונוחה ביער, על חוף ים או אפילו במדשאות של פארק עירוני. הוא מגדיר בצורה פשוטה את לב המחנה, המקום בו ניתן לאחסן את החפצים, לארגן פינת בישול או סתם לנוח מקרני השמש וטיפות הגשם. ישנם גם אוהלי גזיבו עצומי מידות, אשר יכולים לשמש לאירועים רבי משתתפים.

היות והשקעתם בהקמת גינה במטרה ליהנות ממנה באופן פעיל ולא כתפאורת רקע, הנשקפת מחלונות הבית, כדאי לעשות מאמץ אחד נוסף ולרכוש גזיבו, שיבטיח שהשימוש בגינה יהיה נעים ונוח במשך כל היממה, במיוחד אם תשכנו תחתיו מערכת ריהוט גן מכל חומר כלשהוא שבעצם משמש כהגנה עליו מפני נזקי מזג האוויר.

כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן