מפת הגעה

טלפון

אודות דיזיינס ריהוט גן


בבית חדש או קיים ריהוט גן יכול לשדרג את מראהו באופן ממש קוסמי, בעבר רק בעלי גינות גדולות ורחבות היו מרשים לעצמם לנצל את המרחב הקיים בחוץ ולרהט אותו ממש כמו חלק מפנים הבית, כיום גם בעלי גינות גדולות וקטנות ואפילו מרפסות מרהטים את השטח הפתוח שלהם במיטב הרהיטים לגינה ואחת הסיבות היא פשוט ליצור הרמוניה בין ריהוט פנים הבית לריהוט חוץ הבית.

הרי בית גדול או קטן ככל שיהיה צריך לתת פן של עיצוב בכל חלקיו שכן אם נדאג רק לריהוט פנים הבית ואת החוץ נשאיר עירום זה ייצור שלנו חלק שאינו שלם מפאזל הבית שלנו.
במידה ויש לכם מרפסת שמש או אחרת בבית ואתם מעוניינים לרהט אותה בצורה חמימה ומפנקת, תוכלו לעשות זאת על ידי שימוש בספסלי עץ, שולחנות נמוכים, מיטות שיזוף (כדי ליהנות מצבע עור שזוף בלי להתלכלך בחול בים), שולחנות עם פתח מיוחד להצבת שמשיה, כורסאות נוחות, פינות זולה ופופים ענקיים (העשויים מחומרים עמידים בפני מים וחלקם העליון ניתן לשליפה ולכביסה) כדי שתוכלו לרבוץ ביתר נוחות באזור זה של הבית. כמובן לא לשכוח ערסלים כדי להשלים את אווירת השלווה והחופש. אגב, חלק מהפריטים הינם מתקפלים, כך שבמידה ואין צורך בהם, ניתן לאחסנן ביתר קלות.

המותג דיזיינס הקיים כבר מספר שנים רבות בתחום הריהוט לגינה והפך להיות לשם מוביל בתחומו החליט שגם אתם הגולשים שבבית יכולים לקבל את מבוקשכם בריהוט הגינה בלחיצת קליק אחד והמוצר בדרכו אליכם.

המוצרים אשר מוצגים באתר בעלי מפרט וגלריית תמונות מגוונת על מנת ליצור לכם את התמונה הכוללת ולהעניק לכם את כל המידע טרם הרכישה . בצורה זו הגולשים אשר נהנים מקניית באמצעות האתר לא רק זוכים למחיר הטוב ביותר אלא יודעים בדיוק איך נראה המוצר שהזמינו ובאיזה גודל.
מלבד זו לאתר קיים מערך שירות לייעוץ והכוונה ללא כל תשלום.

כיום כל אחד מאתנו חולם על פינה גן קסומה מחוץ לביתו ולא תמיד יודעים כיצד לעשות את זה או אפילו לגשת לנושא.
אנשים רבים יכולים להגשים את החלום הזה בגינות שלהם- בין אם זה בגינות פרטיות ובין אם זה בגינות האחוריות של המבנים שלהם או בגינות הקטנות שלהם במרפסת באמצעות ריהוט גן איכותי. כדי להפוך את החלום למציאות צריך לבחור ריהוט גן בצורה נכונה.

מהם השיקולים לבחירת ריהוט לגינה:
עיצוב: מערכות ישיבה וכל ריהוט לגינה דומה אחר, משפיעות על מראה הגינה כולה. מערכות ישיבה לגינה מהוות אטרקציה מרכזית, ולכן חשוב מאד לבחור אותן בקפידה שיתאימו למקום.
נוחות: מערכות ישיבה לגינה משמשות לעתים לאירוח ומנוחה. למרות הרצון לבחור מערכות ישיבה לגינה שנראות טוב, חשוב מאד להביא בחשבון גם את הפרמטר של הנוחות כדי שתוכלו לשבת על מערכות הישיבה במשך זמן רב.        
כל הזכויות שמורות. ריהוט גן יוקרתי דיזיינס. חל איסור מוחלט להעתיק תמונות, תכנים או כל מידע מהאתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר. ט.ל.ח כל המחירים כוללים מע"מ.שותפים: ריהוט גן בירכא - דירות דיסקרטיות עם ריהוט גן - צימרים בגורן